Offering you a complete choice of products which include 53mm plastic edible oil bottle cap, 46mm plastic edible oil bottle cap, 38mm plastic edible oil bottle cap and 63mm plastic edible oil bottle cap.
₹ 1.50 / Piece Get Latest Price
| Neck Size | 53 mm |
| Cap Type | Screw Cap |
| Material | Plastic |
| Color | Yellow |
| Packaging Type | Bag |
| Usage | Edible Oil Bottle |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
Minimum order quantity: 10000 Piece
₹ 1.25 / Piece Get Latest Price
| Neck Size | 46 mm |
| Cap Type | Screw Cap |
| Material | Plastic |
| Color | Yellow |
| Usage | Edible Oil Bottle |
| Shape | Round |
| Packing Type | Poly Bag |
| Pattern | Plain |
Minimum order quantity: 10000 Piece
₹ 1.00 / Piece Get Latest Price
| Neck Size | 38 mm |
| Cap Type | Screw Cap |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Packet |
| Usage | Edible Oil Bottle |
| Color | Yellow |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
Minimum order quantity: 10000 Piece
₹ 2.00 / Piece Get Latest Price
| Neck Size | 63 mm |
| Cap Type | Screw Cap |
| Material | Plastic |
| Usage | Edible Oil Bottle |
| Color | Yellow |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Packet |
Minimum order quantity: 10000 Piece
Sapan Mittal (Director)
Mittal Plastic Products
Ground Floor, 16, Sector 3, Dsidc, Pocket E, Bawana Industrial Area, Near Gol Chaker
New Delhi - 110039, Delhi, India